Šildymo ir vėsinimo sprendimai individualių namų kvartalams

Gyvenimas tvariuose namuose – pirmiausia yra draugiškas ne aplinkai ir gamtai, tačiau žmogui, kuris nori būti sveikas, laimingas, džiaugtis, kad būstas nereikalauja didelių išlaidų, tačiau kiekvienas namuose esantis komponentas – skirtas patogumui ir geresnei gyvenimo kokybei.

Atsižvelgdami į žmonių poreikius verslininkai siūlo rinktis inovatyvius namus, kurie kurti laikantis pačių aukščiausių standartų ir kuriantis aplinką, kuri yra draugiška kiekvienam iš mūsų.

Kuriant namus žmonės gana daug dėmesio skiria šilumos siurbliams, kurie gali padėti išvengti nemalonaus šalčio žiemos metu. Tinkama įranga pirmiausia suteikia daugiau komforto ir padeda išvengti ligų, kurios kyla ne tik dėl per didelio šalčio, tačiau ir per didelės drėgmės. Visgi, džiugu, kad lietuviai rūpinasi komfortu ne tik šaltomis žiemomis, tačiau ir kaitriomis vasaromis. Tam reikalingi oro kondicionieriai, kurie ne tik vėsina, tačiau ir valo orą. Kadangi daugelis žmonių kuria gyvenimą nedideliuose namuose, kurie dėl patogaus išplanavimo puikiai patenkina žmogaus poreikius (tačiau kurių išlaikymas pigus) – jie siekia įsigyti kuo mažiau skirtingų įrangų, kurios gali pasirūpinti namo mikroklimatu.

Mūsų dažnai nebūna namuose, tad norime, kad grįžus – patalpų temperatūra būtų tokia, kokios mums reikia, kad pavyktų gerai jaustis“,- pasakoja Meduvio alėjoje namą įsigijęs Paulius. „Todėl kaip šildymo alternatyvą pasirinkome šilumos siurblį oras-oras. Jį įsigijome iš specdarbai.lt. Žiūrėjome, kad jis ne tik būtų pakankamai našus apšildyti mūsų 80 kvadratinių metrų namą, tačiau ir turėtų vėsinimo funkciją. Rinkomės inovatyvesnę įrangą, kuri gali būti wi-fi pagalba valdoma nuotoliniu būdu. Važiuojant namo iš darbo – nustatau man tinkamą temperatūrą namuose, patalpos prišyla, tad kai ateinu į namus – juose yra šilta, tačiau pavyksta nemažai sutaupyti energijos per dieną, kai nieko namuose nebūna“,- priduria. Šiam poreikiui patenkinti puikiai tinka oro kondicionierius arba kitaip sakant šilumos siurblys oras-oras, kuris atlieka net tris funkcijas (3 in1): šildo, vėsina bei papildomų filtrų pagalba geba išvalyti orą. Sistema viena, tačiau jos galimybės – plačios ir atitinkančios skirtingų žmonių poreikius.

Individualus namas “Meduvio alėja” kvartale

Kaip teigia specdarbai.lt pardavimų vadybininkas Maksimas Vilkas: „Šiuolaikinis žmogus tikisi geriausio, tačiau nenori investuoti daug. Nei pinigų, nei laiko, nei namų vietos. Daugiafunkciniai įrenginiai atitinka visus šiuos poreikius, tad ypač rekomenduojami mažos kvadratūros namams arba butams, komercinio tipo objektams“. Kadangi įranga perkama daugeliui metų – renkantis visada verta tartis su specialistais, kurie ne tik atsako į kylančius klausimus, tačiau ir padeda rasti labiausiai konkrečiam namui tinkamą galimybę.

Kadangi Meduvio alėjos namai nėra dideli – nereikia galingos sistemos, o tai, žinoma, reiškia ir kur kas mažesnes investicijas į sistemos išlaikymą. Galiausiai – gyvenimas tampa patogus, pavyksta išvengti sušalimo arba perkaitimo, tačiau tuo pačiu – visa tai nekainuoja brangiai.

Juolab, kadangi viena įranga gali tarnauti visus metus (oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras – ne tik vėsina, tačiau ir šildo) – investicija dar labiau atsiperka.

Žinoma, malonus gyvenimas apima ne tik tinkamą mikroklimatą, tačiau ir namų kvartalo aplinką. Meduvio alėjos nuosavų namų kvartalas skiriasi nuo kitų, kurie yra siūlomi, tuo, kad gausite ne tik namą, tačiau ir saugią, jaukią aplinką, vietą, kurioje gera gyventi.

Swedhaus vystytojas, kuris yra atsakingas už Meduvio alėjos puoselėjimą, daug dėmesio skiria  viso kvartalo infrastruktūrai. Tai yra, kvartale Jūsų laukia ne tik svajonių namai, tačiau ir asfaltuota gatvė, apšvietimas, šaligatviai, visa kita, ko reikia patogiam gyvenimui!Parašykite komentarą