A++ namo privalumai

Europos Sąjungos institucija, kartu su visomis savo narėmis, sutarė, kad reikia kartu, bendromis jėgomis mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų sklaidą ore, nes jos daro didelę žalą gamtai, o tuo pačiu – ir kiekvienam iš mūsų. Vienas metodų – nauji, A++ tipo klasės namai, kurie nuo 2021-ųjų metų Lietuvoje tapo privalomi. Tai yra, naujos statybos namai turi atitikti A++ tipo klasės reikalavimus, kurie padeda sumažinti neigiamą įtaką gamtai, o tuo pačiu yra draugiški žmogui.

Nors kalbant apie A++ klasės namus dažniausiai minimi valstybės keliami reikalavimai, tačiau reikia nepamiršti, kad šio tipo būstas – pirmiausia yra draugiškas žmogui. Kodėl?

1. Mažesni būsto išlaikymo kaštai.

Šiuolaikinis žmogus supranta, kad jau geriau daugiau investuoti į namo statybas, tačiau vėliau gyventi – pigiau. Būtent tuo džiugina A++ klasės namas, kurio išlaikymo kaštai – itin maži. Pasirinkę gyventi A++ klasės namuose išvengsite didelių sąskaitų už šildymą, elektrą, karštą vandenį, kadangi tvarūs energijos tiekimo šaltiniai ir sandarus būstas – bus pigiai išlaikomas.

2. Namuose – tobulas mikroklimatas.

Žinoma, svarbu ir tai, kad inovatyviuose namuose galima sukurti tobulą Jūsų organizmo poreikius tenkinantį mikroklimatą, kuriam, pasikartosime, nereikia nei didelių kaštų, nei laiko sistemos priežiūrai. Kalbame ne tik apie šilumą, tačiau ir vėsumą, kuris padės namuose puikiai jaustis kaitriomis vasaros dienomis.

3. Ekologiškas gyvenimas.

Gyvenantieji A++ klasės būstuose gali džiaugtis, kad prisideda prie gamtos saugojimo. Tai yra kiekvieno iš mūsų darbas bei atsakomybė.

4. Švarus namų oras.

A++ klasės namuose privaloma rekuperacinė sistema, kuri užtikrins, kad oras patalpose – visada bus gaivus, be mikroorganizmų, kurie gali sukelti įvairias ligas bei prisidėti prie prasto miego.

5. Pritaikyta žmogaus poreikiams.

A++ klasės namams keliami reikalavimai orientuoti ne tik į gamtos tausojimą, tačiau ir žmogaus poreikius: žiūrima saulės pozicija pagal montuojamus didžiausius langus, vertinama, kad būste būtų kuo daugiau natūralios šviesos, naudojamos sertifikuotos, geriausios kokybės medžiagos, kurios neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai ir t.t.

Rinkitės namus, kurie yra draugiški gamtai, žmogui ir mūsų visų ateičiai.Parašykite komentarą