9 priežastys, kodėl verta gyventi individualiame name

Lietuviai labai daug dėmesio skiria būstui. Norisi gyventi būtent tokiame, kuris iki mažiausių smulkmenų patenkintų poreikius, taptų asmenine saugumo oaze, kurioje galima slėptis nuo viso pasaulio, ilsėtis ir atsipalaiduoti.

Tiesa, nors didžiuosiuose šalies miestuose gana aktyviai „auga“ nauji daugiabučiai, tačiau dažnas tautietis patvirtintų, kad mieliau rinktųsi gyvenimą nuosavuose namuose, o ne bute. Net ir tokiu atveju, kai namas yra užmiestyje, o butas – miesto ribose.

Tylumas.

Turbūt tylumo faktorius yra vienas reikšmingiausių aspektų lemiančių, kodėl iš butų žmonės kraustosi į nuosavus namus. Kad ir kokiomis geromis medžiagomis bei technologijomis bus pastatytas šiuolaikinis daugiabutis – jis niekada nebus toks tylus, kaip namas, kadangi tiesiog… turėsite kaimynus už sienos. Gyvenant nuosavame name – šios problemos nebus.

Žaliojo sodo kampelio poreikis.

Dažnas akcentuoja, kad lietuviai yra agrariška tauta ir bent jau vienas serbentas bei viena obelis turi būti kiekvieno sode. Žinoma, kur kas patogiau yra nuosavas sodas greta namų nei butas ir sodyba toliau nuo miesto. Juk žaliajai erdvei reikia nuolatinės priežiūros, o vykti iki jos keliasdešimt kilometrų – nepatogu. Kiemai greta namų dažniausiai yra apie 5-10 arų, kurių puikiai užtenka ir šiltnamiui pastatyti.

Mažesnis derinimasis prie kaimynų.

Gyvenant daugiabutyje tikrai tenka dažnai derintis prie kaimynų. Dėl lauko priežiūros, laiptinės tvarkymo, kitų darbų, kurie reikalauja kompromiso, tačiau ne visada jį įmanoma pasiekti. Gyvenant nuosavame name – esate pats sau karalius ir galite tvarkytis taip, kaip Jums labiausiai patinka.

Daugiau erdvės.

Standartinis butas mieste yra apie 50-60 kvadratinių metrų, o dažniausiai pasirenkami naujos statybos namai yra apie 100 kvadratinių metrų. Gyventi erdviau, žinoma, kur kas patogiau. O kvadrato kaina užmiestyje name – gali būti net pigesnė nei buto mieste.

Parkingas.

Svarbu tai, kad greta nuosavo namo visada bus parkingas. Neteks pergyventi, kad grįžus po darbų nebus kur pastatyti automobilio. Tikėtina, kad erdviame kieme tilps net ir kelios transporto priemonės.

Namas gali kainuoti pigiau.

Retas žino, tačiau namas užmiestyje gali kainuoti pigiau nei butas mieste. Ne tik pats būstas, tačiau taip pat ir jo išlaikymas. Skaičiuokite ir esame tikri, kad liksite maloniai nustebinti. Ypač pasirinkę naujos statybos namus, kurie yra labai ekonomiški.

Saugumas.

Statistika atskleidžia, kad aktyviausiai nusikaltimai yra vykdomi miesto ribose, tankiai apgyvendintose vietose, o ne priemiesčiuose. Juose ne tik gyvena mažiau žmonių, tačiau ir apskritai praeina, pravažiuoja mažesnis nepažįstamųjų skaičius. Žinoma, tai lemia ir rečiau pasitaikančius nusikaltimus.

Grynesnis oras.

Užmiesčio gyventojai dažniausiai džiaugiasi ir kur kas geresne sveikata. Paprasčiausiai dažnai nauji rajonai kuriami vietose greta miškelių, tad visada yra kur pasivaikščioti, oras taip pat – grynesnis.

Laisvumas.

Galiausiai, daugelis patvirtintų, kad nuosavame name jaučiama kur kas didesnė laisvė, pasitikėjimas savimi ir darbais, kurie planuojami. Tuo tarpu bute dažnas yra labai priklausomas nuo kaimynų geranoriškumo: planuojant įsigyti šunį, atlikti remonto darbus ir t.t.

Nuosavas namas yra daugelio tautiečių svajonė. Galime tik pasidžiaugti, kad kartu – ji įgyvendinama ne tik gana greitai, tačiau ir tobulai, iki mažiausių smulkmenų, kaip labiausiai patinka kiekvienam tautiečiui.

Swedhaus vysto individualių namų kvartalus ir parduoda namus skirtus tiems žmonėms, kurie nori sujungti komfortą, ramybę ir tuo pačiu neprarasti puikaus susisiekimo su miesto centru. Ieškote svajonių namo? Susisiekite!

 Parašykite komentarą