80 kvadratinių metrų namukas – ekonomiškas, ekologiškas ir ergonomiškas pasirinkimas

Svajojate apie nuosavus namus, tačiau biudžetas yra ribotas? Tokiu atveju nedideli namukai, iki 80 kvadratinių metrų – tai, ko Jums reikia. Nudžiugins ne tik patraukli kaina, ekologija bei ekonomija, tačiau ir daugiau privalumų, kurie aktualūs gyvenantiems namuose, o ne butuose. Visgi, svarbiausia yra kaina, kadangi ji – prieinama daugeliui.

Mažesni namai – tobulai atitinka Lietuvos klimato sąlygas

Dideli būstai Lietuvoje yra neekonomiškas pasirinkimas, kadangi dažnai net 8 mėnesius per metus tenka rūpintis šildymu. Tai – ne tik pastangos, jeigu naudojamas kieto kuro katilas, tačiau ir nemažos sąskaitos. Mažesni namai – ne tik mažesnės investicijos šildymui, tačiau dažnai ir greitesnis patalpų apšildymas.

Tiesa, lygiai taip pat verta galvoti ir apie būsto vėsinimo įrangą, tai yra, oro kondicionierius, kurie taip pat didelius namus atvėsins ne tik brangiau, tačiau ir užtruks ilgiau, kol bus pasiekta žmogaus organizmui tinkama temperatūra.

Svarbu – tinkamas patalpų projektavimas

Didelės patalpos toli gražu nereiškia, kad buvimas jose bus patogesnis. Priešingai. Tai dažnai yra didesnės laiko sąnaudos stengiantis palaikyti tvarką ir  daugelis sutiktų, kad dažnai didesniuose namuose atsiranda begalė daiktų, kurių nereikia. Kadangi pasaulyje vis labiau plinta minimalizmas, kuris yra neatsiejamas nuo ekologijos, mažinant nereikalingus daiktus namuose – žmogus ne tik taupo, tačiau ir neapkrauna erdvių, juolab, skiria mažiau laiko būsto priežiūrai. Natūralu, kad vien dėl to mažesni namai tampa tokie mėgstami ir vertinami.

Greitesnės statybos

Kuo mažesnis namas – tuo greičiau svajonių namai tampa realybe. Tai dažnai tampa priežastimi plačiau pasidomėti mažesnės kvadratūros namais, o vėliau pamatoma, kad toks pasirinkimas – geresnis dėl daugelio priežasčių

„Meduvio alėja“ – Jūsų namai

Jeigu norite būti bendruomenės dalis ir pats negaišti laiko statant namą – tuomet „Meduvio alėja“ yra tai, ko Jums reikia. Rami, šeimyniška kaimynystė netoli Vilniaus centro, tačiau už lango – žaluma. Daugelis sutiktų, kad šie jaukūs namukai – tobulas pasirinkimas tiek Lietuvos klimatui, tiek šiuolaikinio žmogaus gyvenimo tempui. „Meduvio alėja‘, tai 36 jaukūs individualūs namai, kuriuose kiekvienas ras sau ramybės oazę. Jei norite pabėgti nuo miesto šurmulio ir turėti nuosavą namą – susisiekite!Parašykite komentarą